Lenovo Ideapad ADL45WCD Laptop Adaptör Şarj (RX)
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürün Adı : Lenovo Ideapad ADL45WCD Laptop Adaptör Şarj (RX)
Volt 20V
Watt 45W
Amper 2.25A
Uç Ölçüsü 4.0x1.7mm