Lenovo ADP-90DD-B Uyumlu Laptop Adaptör 90W
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürün Adı : Lenovo ADP-90DD-B Uyumlu Laptop Adaptör 90W
Volt 20V
Watt 90W
Amper 4.5A