Lenovo ADLX65CCGE2A Uyumlu Notebook Adaptör 65W
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürün Adı : Lenovo ADLX65CCGE2A Uyumlu Notebook Adaptör 65W
Volt 19V
Watt 65W
Amper 3.42A
Uç Ölçüsü 4.0x1.7mm