Hp 15-BS019NT 2CL30EA Adaptör Şarj Cihazı
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürün Adı : Hp 15-BS019NT 2CL30EA Adaptör Şarj Cihazı
Volt 19V
Watt 90W
Amper 4.74A
Uç Ölçüsü 7.4x5.0mm