DELL N-DE-195V-334A-4530-2 Uyumlu Laptop Adaptör 90W
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ürün Adı : DELL N-DE-195V-334A-4530-2 Uyumlu Laptop Adaptör 90W
Volt 19.5V
Watt 90W
Amper 4.62A
Uç Ölçüsü 4.5x3.0mm